Obiekty Rekreacyjno-Wypoczynkowe w Zakopanem

API 5

Home  >>  Nasze obiekty  >>  API 5

API 5 to trzypiętrowy budynek, otoczony pięknym, dużym ogrodem, z którego roztacza się widok na Tatry. Znajduje się w sąsiedztwie API 4. Ośrodek jest wymarzonym miejscem dla osób lubiących wypoczywać w kameralnej atmosferze: dla rodzin z dziećmi, grup turystycznych, sportowych, konferencyjnych i biznesowych. 

Pokoje 2,3,4,5 – osobowe, z łazienkami , tv, oraz dostępem do wi-fi.

Jesteśmy przekonani, że w ciepłej, domowej atmosferze oraz przy miłej obsłudze zapomnicie państwo o kłopotach i zgiełku dnia codziennego, a każdy, kto odwiedzi gościnne progi Api, powróci tu jeszcze nie raz.

Dzięki Karcie Tatrzańskiej oddajemy do waszej dyspozycji największe atrakcje w Zakopanem i okolicach. Specjalnie dla Was wynegocjowaliśmy zniżki abyście mogli korzystać znich do woli. Odbierz bezpłatnie kartę rabatową w naszej recepcji!

API 5 dzieli od Krupówek jedynie 2,2 km.

OBIEKT POSIADA BEZPŁATNY PARKING

Pokoje w API 5:

Standardowe wyposażenie pokoi w API 5: ręczniki, szklanki, czajniki bezprzewodowe, niektóre pokoje posiadają balkony.

home-page-divider

Powyższe ceny zawierają: nocleg w wybranym pokoju Api5 Zakopane, atrakcyjna okolica, oddzielna i wygodna łazienka w każdym pokoju, doświadczony i wykwalifikowany personel, infrastruktura sportowo-turystyczna na miejscu, domowa kuchnia pełna specjałów kuchni polskiej, których smak sprawi radość podniebieniu lub pyszne śniadanie dla spragnionych kuchni polskiej i góralskiej (w zależności od wybranej opcji).

*Podane ceny dotyczą obiektu API5 i w cenę nie jest wliczona taksa klimatyczna. Ceny w sezonie: Świąta, Nowy Rok, Weekend Majowy, Boże Ciało – ulegają zmianie.

**Dla grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych, obozów sportowych, zielonych i białych szkół, grup konferencyjnych, bankietów, sympozjów przygotowana została specjalna oferta cenowa. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

home-page-divider

DANE TELEADRESOWE

home-page-divider

 

OBIEKT REKREACYJNO- WYPOCZYNKOWY API 5

UL. STARA PARDAŁÓWKA 19 A

34-500 ZAKOPANE

TEL: +48 606-280-808 
TEL/FAX: 18 20 122 66

 

 

home-page-divider

Jeśli byłeś naszym gościem serdecznie zachęcamy byś podzielił się swoją opinią na temat swojego pobytu dodając poniżej swój komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *