Szkolenia

Planujesz szkolenie dla pracowników? Gwarantujemy doskonałe miejsce na tego typu wydarzenia w samym sercu polskich Tatr- Zakopanem. Ośrodki API dzięki wyposażeniu sali konferencyjnej z rzutnikiem oraz ekranem i pozostałym niezbędnym sprzętem, a także komfortową bazą noclegową, wyżywieniem stanowią idealne miejsce dla prowadzenia szkoleń i imprez integracyjnych pracowników.

konferencje

Konferencje szkoleniowe to wspaniała okazja do dzielenia się wiedzą i umiejętnościami z innymi. Planujesz przekazywać swoje „know-how” innym? Ośrodek API w Zakopanem gwarantuje idealne miejsce do przeprowadzenia tego typu wydarzeń. Dogodna lokalizacja, miejsca parkingowe, dostęp do Wi- Fi, wyposażona sala konferencyjna, świetna i rozbudowana baza noclegowa- to wszystko znajdziesz tylko u nas!

Co nas wyróżnia?

Dlaczego planując szkolenia i konferencje warto wybrać ośrodki Rekreacyjno- wypoczynkowe API?

Pełne wyposażenie

Profesjonalne szkolenia i konferencje wymagają używania dobrej jakości sprzętu w tym rzutnika, ekranu czy też nagłośnienia. Wszystko to zapewniamy Wam pomagając organizować takie wydarzenia z największym zaangażowaniem.

Parking dla gości

Ciężko o miejsce parkingowe w Zakopanem? Nic bardziej mylnego. Ośrodki API zapewniają bezpieczne miejsca parkingowe dla wszystkich uczestników konferencji oraz szkoleń. Parking dostępny jest w cenie pobytu.

Baza noclegowa w stolicy Tatr

Szkolenia firmowe to nie tylko dzielenie się wiedzą, ale także integracja grupy pracowniczej. Gdzie lepiej skonsolidować pracowników, jak nie w malowniczej i pełnej życia stolicy polskiej strony Tatr- Zakopanem?