API 1

Obiekt API 3 zlokalizowany na Pardałówce obok budynku API 1

Usytuowany obok ośrodka API 1, drewniany obiekt znajduje się w odległości około 2 km od słynnych Krupówek w spokojnej i malowniczej części Zakopanego- na Pardałówce. Przy obiekcie API 3 umiejscowione są liczne atrakcje zarówno turystyczne, jak i sportowe, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie skorzystacie Państwo z API Areny.

Zadatek wpłacony na poczet rezerwacji podlega zwrotowi jedynie w przypadku anulacji na 30 dni przed datą przyjazdu.

Powyższe ceny obejmują oddzielną i wygodną łazienkę w każdym pokoju, obsługę doświadczonego i wykwalifikowanego personelu, infrastrukturę sportowo- rekreacyjną, domową kuchnię pełną specjałów oraz TV i Wi-Fi, ogrodzony parking dla autokarów i samochodów osobowych.

* Podane ceny dotyczą obiektu API 3 i w cenę nie jest wliczona taksa klimatyczna. Ceny w sezonie: Święta, Nowy Rok, weekend majowy, Boże Ciało- ulegają zmianie.

**Dla grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych, obozów sportowych, zielonych i białych szkół, grup konferencyjnych, bankietów, sympozjów przygotowana została specjalna oferta cenowa. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Moc atrakcji

Nasz obiekt oddaje do dyspozycji Gości liczne atrakcje:

Plac zabaw dla dzieci, boisko sportowe, stół do ping- ponga, bilard, salę dyskotekową, strefę kibica z konsolą do gier, piłkarzyki oraz grilla i duży ogrodzony parking dla autokarów i samochodów osobowych.

Jadalnia i drink Bar

Obok budynku API 3 znajduje się jadalnia i drink bar dla naszych Gości.

Smak domowej kuchni.

Ośrodek API gwarantuje Państwu jedzenie, które kojarzyć będzie się Wam z rodzinnym domem. Doskonale przygotowane dania tradycyjnej, polskiej kuchni oraz grzane wino i wiele więcej w naszym drink barze sprawi, że spędzicie urlop w świetnych humorach. Dla najmłodszych gości w naszej ofercie znajdziecie m.in. lody i słodycze.

Gazdówka Przysiężnego

Zapraszamy naszych Gości do Gazdówki Przysiężnego znajdującej się na terenie naszego obiektu.

W Gazdówce odbywają się zabawy Sylwestrowe, Andrzejki, bankiety oraz potańcówki i wieczorki integracyjne.

Goście obiektu API 3 mogą skorzystać z sauny fińskiej w sąsiedzkim API 1.

Zrelaksuj się i zadbaj o swoje ciało w saunie suchej.

Chcąc w pełni odprężyć się spędzając czas w naszych obiektach warto skorzystać z leczniczych właściwości sauny, która poza regeneracją i pozytywnym wpływem na organizm zapewnia także relaks „dla duszy”.