API 1

Obiekt API 1 zlokalizowany na  Pardałówce

API 1 to trzypiętrowy budynek otoczony pięknym, dużym ogrodem, z którego roztacza się widok na Tatry. Znajduje się w sąsiedztwie API 3. Ośrodek jest wymarzonym miejscem dla osób lubiących wypoczywać w kameralnej atmosferze: dla rodzin z dziećmi, grup turystycznych oraz biznesowych.

Nasze obiekty poleca największa baza noclegowa meteor-turystyka.pl

Zadatek wpłacony na poczet rezerwacji podlega zwrotowi jedynie przy anulacji rezerwacji na 30 dni przed datą przyjazdu.

Powyższe ceny obejmują oddzielną i wygodną łazienkę w każdym pokoju, obsługę doświadczonego i wykwalifikowanego personelu, infrastrukturę sportowo- rekreacyjną, domową kuchnię pełną specjałów oraz TV i Wi-Fi, ogrodzony parking dla autokarów i samochodów osobowych.

*Podane ceny dotyczą obiektu API 1 i w cenę nie jest wliczona taksa klimatyczna. Ceny w sezonie: Święta, Nowy Rok, weekend majowy, Boże Ciało- ulegają zmianie.

**Dla grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych, obozów sportowych, zielonych i białych szkół, grup konferencyjnych, bankietów, sympozjów przygotowana została specjalna oferta cenowa. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Moc atrakcji

Nasz obiekt oddaje do dyspozycji Gości liczne atrakcje:

Plac zabaw dla dzieci, boisko sportowe, stół do ping- ponga, bilard, salę dyskotekową, strefę kibica z konsolą do gier, piłkarzyki oraz grilla i duży ogrodzony parking dla autokarów i samochodów osobowych.

Jadalnia i i drink bar

W obiekcie API 1 znajdują się jadalnia i drink bar dla naszych Gości.

Smak domowej kuchni.

Ośrodek API gwarantuje Państwu jedzenie, które kojarzyć będzie się Wam z rodzinnym domem. Doskonale przygotowane dania tradycyjnej polskiej kuchni oraz grzane wino i wiele więcej w naszym drink barze sprawi, że spędzicie urlop w świetnych humorach. Dla najmłodszych gości w naszej ofercie znajdziecie m.in. lody i słodycze.

Gazdówka Przysiężnego

Zapraszamy naszych Gości do Gazdówki Przysiężnego znajdującej się na terenie naszego obiektu.

W Gazdówce odbywają się zabawy Sylwestrowe, Andrzejki, bankiety oraz potańcówki i wieczorki integracyjne.

Goście obiektu API 1 mogą skorzystać z sauny fińskiej.

Zrelaksuj się i zadbaj o swoje ciało w saunie suchej.

Chcąc w pełni odprężyć się spędzając urlop w naszych obiektach warto skorzystać z leczniczych właściwości sauny, która poza regeneracją i pozytywnym wpływem na organizm zapewnia także relaks „dla duszy”.

Korzystanie z sauny jest dodatkowo płatne. Wstęp do sauny: 1h (2 os.) – 25 zł, 1h (3 os.) –  35 zł.