Obiekty Rekreacyjno-Wypoczynkowe w Zakopanem

Grupy zorganizowane

Home  >>  Grupy zorganizowane

Od wielu lat świadczymy usługi najwyższej jakości dla zorganizowanych grup dziecięcych przy zachowaniu konkurencyjnych cen, zapewniając miłą i profesjonalną obsługę oraz wyśmienitą kuchnię. Oferujemy zakwaterowanie w 5 obiektach zlokalizowanych w samym sercu Tatr, Zakopanem, które mieszczą w sumie około 250 gości. Biorąc pod uwagę zorganizowany czas grup, rezerwacje przyjmujemy z wyprzedzeniem. Naszym atutem jest również obszerny, wygodny parking zlokalizowany przy API 1 i API 3, gdzie z dużą swobodą mogą parkować autokary wycieczkowe.

Organizujemy między innymi:

- obozy,

- kolonie,

- białe szkoły,

- obozy sportowe,

- zielone szkoły,

- wycieczki szkolne,

- itp.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy:

- boisko do piłki nożnej,

- boisko do koszykówki,

- salę z matami do ćwiczeń,

- strefę kibica z PlayStation,

- bilard i ping-pong,

- plac zabaw,

- salę na dyskoteki, odprawę,

- salę wyposażoną w rzutnik i ekran.

Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania: ogniska z pieczeniem kiełbasek, kuligów, przewodników, pobytu w termach oraz innych licznych w naszym rejonie atrakcyjnych obiektach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie biura podróży, szkoły, kluby i szkółki sportowe oraz inne instytucje. Nasza oferta dotyczy każdego sezonu i obowiązuje przez cały rok. Gwarantujemy, że o każdej porze roku znajdziecie u nas całą moc atrakcji, które zagoszczą w Waszej pamięci na długo. Zapewniamy obiad gratis dla kierowcy i pilota. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. Po wcześniejszym kontakcie prześlemy Państwu ceny w oparciu o indywidualne ustalenia.