Rocznik
|
Data rozgrywania
|
Podium turnieju
|
MVP
|
2006
|
12-14.03.2021
|
UKS Orlik Przemyśl
KS Dunajec Nowy Sącz
Beniaminek Profbud Krosno
|
Bartosz Mermon – Najlepszy Bramkarz – Beniaminek Profbud Krosno
Patryk Peciak – Najlepszy Strzelec –
KS Dunajec Nowy Sącz
Kacper Pisz – Najlepszy Zawodnik –
Orlik Przemyśl
|
2007
|
19-21.03.2021
|
Chrobry Głogów
Arkonia Szczecin
Józefovia Józefów
|
Aleksander Krauze – Najlepszy Bramkarz – Józefovia Józefów
Fabian Wojtal – Najlepszy Strzelec – Chrobry Głogów
Marcel Broda – Najlepszy Zawodnik – Arkonia Szczecin
|
2008
|
26-28.03.2021
|
Top 54 Biała Podlaska
Arkonia Szczecin
Akademia Sandecja
|
Adrian Damasiewicz – Najlepszy Bramkarz – Akademia Sandecja
Juliusz Rafalski – Najlepszy Strzelec – Top 54 Biała Podlaska
Szymon Kandyba – Najlepszy Zawodnik – Arkonia Szczecin
|
2006
|
12-14.03.2021
|
UKS Orlik Przemyśl
KS Dunajec Nowy Sącz
Beniaminek Profbud Krosno
|
Bartosz Mermon – Najlepszy Bramkarz – Beniaminek Profbud Krosno
Patryk Peciak – Najlepszy Strzelec –
KS Dunajec Nowy Sącz
Kacper Pisz – Najlepszy Zawodnik –
Orlik Przemyśl
|
2009
|
23-25.04.2021
|
Arkonia Szczecin
Akademia Sandecja
Top 54 Biała Podlaska
|
Filip Chmielewski – Najlepszy Bramkarz – Top 54 Biała Podlaska
Jakub Gliwa – Najlepszy Strzelec – Arkonia Szczecin
Łukasz Czyżycki – Najlepszy Zawodnik – Akademia Sandecja
|
Bellsport Cup U-9
|
30-02.05.2021
|
Lech Poznań
Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok
|
Dream Team:
Wiktor Klimasara – Barca Academy
Jan Sztuba– Lech Poznań
Marcel Kałuża – GKS Katowice
Filip Kowal – Stal Rzeszów
Milo Chederese – Jagiellonia Białystok
Jakub Torzewski– Śląsk Wrocław
|
2010
|
07-09.05.2021
|
DAP Dębica
FC Wrocław Academy
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
Łukasz Stolarski – Najlepszy Bramkarz – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Maksymilian Kusak – Najlepszy Strzelec – UKS Stal Mielec
Natan Panek – Najlepszy Zawodnik – DAP Dębica
|
2011
|
14-16.05.2021
|
Olympic Wrocław
FC Wrocław Academy
AP 21 Chrzanów
|
Patryk Madej – Najlepszy Bramkarz – AP 21 Chrzanów
Adam Skrzypczak – Najlepszy Strzelec – Olympic Wrocław
Bruno Czerski – Najlepszy Zawodnik – FC Wrocław Academy
|
2010
|
21-23.05.2021
|
KS Zakopane
Akademia Sandecja
Top 54 Biała Podlaska
|
Dawid Szarata – Najlepszy Bramkarz – Akademia Sandecja
Kacper Wojtasik – Najlepszy Strzelec – Śląsk Wrocław
Szymon Wójcik – Najlepszy Zawodnik – KS Zakopane
|
2013
|
28-30.05.2021
|
Pogoń Zduńska Wola
FA Nisko
AP 21 Chrzanów
|
Szymon Kapuściński – Najlepszy Bramkarz – FA Nisko
Tymek Magiera – Najlepszy Strzelec – AP 21 Chrzanów
Adam Śledziński – Najlepszy Zawodnik – Pogoń Zduńska Wola
|
Stal Rzeszów Steel Cup U-9
|
11-13.06.2021
|
Lech Poznań
Girona FC
Wisła Kraków
|
Dream Team:
Manolo Gomez – FC Girona
Wiktor Włodarski – Beniaminek Profbud Krosno
Antoni Strąg – Wisła Kraków
Wojciech Grabuś – Śląsk Wrocław
Kavin Tuleja – Lech Poznań
Karol Szczepek – Zagłebie Sosnowiec
Krzysztof Surdyk – Varsovia Warszawa
|
2012
|
18-20.06.2021
|
Piast Gliwice
FC Wrocław Academy
Top 54 Biała Podlaska
|
Jakub Dybała – Najlepszy Bramkarz –
Piast Gliwice
Piotr Antosz– Najlepszy Strzelec – FC Wrocław Academy
Dominik Semeniuk – Najlepszy Zawodnik – Top 54 Biała Podlaska
|
Watersystem Masters Cup 2009
|
28-29.08.2021
|
Pogoń Szczecin
Barca Academy Grana
Barca Academy Blau
|
Michalak Alex – Najlepszy Bramkarz –
Pogoń Szczecin
Aleksander Wyganowski– Najlepszy Strzelec – Barca Academy
Oskar Borko – Najlepszy Zawodnik – Polonia The Best Young Players
|
2014
|
03-05.09.2021
|
FC Wrocław Academy
KS Łomianki
Beniaminek Rzeszów
|
Jakub Sidor – Najlepszy Bramkarz –
FC Wrocław Academy
Bartek Szcześniak – Najlepszy Strzelec – KS Łomianki
Kacper Lis – Najlepszy Zawodnik – Beniaminek Rzeszów
|
2013
|
10-12.09.2021
|
AP Football Arena Szczecin
KS Zakopane
Beniaminek Rzeszów
|
Ludwik Kucharski – AP Football Arena Szczecin
Franciszek Majda – KS Zakopane
Oskar Szponar – Beniaminek Rzeszów
|
2011
|
01-03.10.2021
|
AP Ziomki Rzeszów
Parasol Wrocław
Krakus Nowa Huta
|
Oskar Stolarski – AP Ziomki Rzeszów
Dawid Luchowski – Parasol Wrocław
Krzysztof Jacewicz – Krakus Nowa Huta
|
2010
|
08-10.10.2021
|
DAP Dębica
MUKS Stal Niewiadów
FC Parasol Wrocław
|
Miłosz Pisarek – FC Wrocław Academy
Filip Cyboroń – DAP Dębica
Franciszek Wojciechowski – MUKS Stal Niewiadów
|
2009
|
15-17.10.2021
|
AP Stalowa Wola
DAP Dębica
AP Goal
|
Paweł Żółtek – AP Stalowa Wola
Kamil Kłusek – DAP Dębica
Dawid Kołodziej – AP Goal
|
2013
|
22-24.10.2021
|
AP Falubaz Zielona Góra
FA Zamość
Akademia Sandecja
|
Ignacy Berrahal – Akademia Sandecja
Antoni Miszczyszyn – FA Zamość
Krzysztof Stanisławski – AP Falubaz Zielona Góra
|
2012
|
29-31.10.2021
|
Talent Warszawa
Beniaminek Profbud Krosno
Bukovina Chernovscy
|
Illia Hrubliak – Bukovina Czernovscy
Antoni Guzik – Beniaminek Profbud Krosno
Tadeusz Ucieszyński – Talent Warszawa
|
2011
|
05-07.11.2021
|
Dynamo Lwów
Akademia Sandecja
APN Forza Wrocław
|
Maksym Dunas – Dynamo Lwów
Jan Oficjalski – APN Forza Wrocław
Dawid Kożuch – Akademia Sandecja
|
2009/10
Dziewczynki
|
12-14.11.2021
|
FSA Kraków
KS Unia Opole
Ślęza Wrocław
|
Julia Wojna – FSA Kraków
Paula Marynowicz – KS Unia Opole
Maja Szot – Ślęza Wrocław
|
2008
|
19-21.11.2021
|
Polonia Warszawa
SMS ŻAPN Żywiec
Beniaminek Profbud Krosno
|
Julian Cecuła – Beniaminek Profbud Krosno
Jan Gawerecki – Polonia Warszawa
Filip Sawiński – SMS ŻAPN Żywiec
|
2007
|
26-28.11.2021
|
Kosa Konstancin
Stal Rzeszów
Józefovia Józefów
|
Beniamin Węcławiak – Kosa Konstancin
Kacper Kasza – Stal Rzeszów
Antek Sawka – Józefovia Józefów
|
2006
|
03-05.12.2021
|
Champion Kijów
GES Sport Academy
Arkonia Szczecin
|
Franciszek Kuchciński – GES Sport Academy
IIiia Hahen – Champion Kijów
Mariusz Głodkowski – Arkonia Szczecin
|